امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32274
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 55
سعید تقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت:‌ در حوزه مطبوعات مسائلی وجود دارد که باید در نهادهای قانونی مورد توجه قرار گیرد، یکی از این ...

سعید تقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت:‌ در حوزه مطبوعات مسائلی وجود دارد که باید در نهادهای قانونی مورد توجه قرار گیرد، یکی از این مسائل پیشرفت تکنولوژی است که موجب شده مطبوعات و رسانه‌های مکتوب قدرت رقابت با رسانه‌های دیجیتال و رسانه‌های نوین نداشته باشند.

رئیس شورای سردبیری روزنامه جهان اقتصاد در ادامه سخنان خود، افزود: در حوزه نظارت قضایی در خصوص رسانه‌های دیجیتال و رسانه‌های مکتوب نابرابری وجود دارد.

وی بیان داشت: قانون مطبوعات برای اینکه با شرایط روز تطبیق داشته باشد، بدون شک نیاز به بازنگری دارد، به این معنی که باید قوانین ناظر بر مطبوعات بازنگری و اصلاح شود.

این فعال عرصه رسانه ابراز داشت: هم‌اکنونی پیش‌نویسی از نظام جامع رسانه‌ای تهیه و به مجلس‌ شورای اسلامی ارائه شده که متأسفانه به بحث عمومی میان کارشناسان گذاشته نشده است.

تقی‌پور متذکر شد: لازم است که قوانین مطبوعات و پیش‌نویس نظام جامع رسانه‌ای با همکاری و تعامل کارشناسان و اساتید اصلاح و تدوین شود.

رئیس شورای سردبیری روزنامه جهان اقتصاد خاطرنشان کرد:‌ مجله‌های تخصصی، روزنامه‌ها، نشریات و سایر رسانه‌ها هر یک با چالش‌ها و محدودیت‌های خاص خود روبرو هستند که لازم تمام این موارد مورد بررسی کارشناسانه قرار گیرد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها