امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32301
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۴
تعداد بازدید: 63
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازیهای رایانه ای، این مسابقات با همکاری کانون عصر بازی مکعب در محل نمایشگاه سوم گیم تهران برپا می شود. بر اساس ...

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازیهای رایانه ای، این مسابقات با همکاری کانون عصر بازی مکعب در محل نمایشگاه سوم گیم تهران برپا می شود.
بر اساس اعلام  معاونت نظارت و ارزشیابی  بنیاد ملی بازیهای رایانه ای ، مسابقات جام بزرگ بازیهای رایانه ای تهران در چهار رشته اصلیDotaallstars، ,,16counter strike، fifa 13, pes 2013 ویژه آقایان و خانم ها برپا می شود.
همچنین برپایی مسابقات روزانه در رشته Angry birds در قالب مسابقات جام بزرگ بازیهای رایانه ای  در دست برنامه ریزی است .
سومین نمایشگاه بازیهای رایانه ای تهران با هدف  ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، ترویج فرهنگ استفاده صحیح از بازی های رایانه ای و نظام ملی رده بندی سنی بازی های رایانه ای اسرا (ESRA) برگزار خواهد شد.

شناخت و حمایت از ظرفیت و استعداد های موجود و نمایش توانمندی های متخصصان و هنرمندان ایرانی و ایجاد فضای رقابت علمی، فرهنگی، هنری و زمینه سازی برای رشد و شکوفایی خلاقیت های دانشجویان و دانش آموزان از دیگر اهداف برگزاری سومین نمایشگاه بازی های رایانه ای محسوب می شود.
سومین نمایشگاه بازی های رایانه ای از 22 تا 26 مرداد ماه مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها