امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32316
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 140
سید رمضان شجاعی سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت مجلس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری درباره وزرای پیشنهادی رئیس جمهور جدید به مجلس، اظهار داشت: ...

سید رمضان شجاعی سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت مجلس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری درباره وزرای پیشنهادی رئیس جمهور جدید به مجلس، اظهار داشت: برخی از وزرای پیشنهادی افرادی شناخته شده هستند و برخی نیز چهره‌های جدیدی هستند که نیازمند مطالعه بیشتری روی این افراد است.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با اشاره به اینکه مطالعه بر روی افراد جدید وظیفه مجلس است، بیان داشت: نگاه وزرای پیشنهادی به انقلاب و رهبری، کارکرد و توانمندی‌های این افراد از موضوع‌هایی است در تصمیم‌گیری مجلس لحاظ می‌شود.

شجاعی با بیان اینکه توقع ما از آقای روحانی این بود که به سبقه جوانگرایی توجه بیشتری داشته باشد، تصریح کرد: میانگین سنی وزرای پیشنهادی دولت یازدهم به مجلس بین 55 تا 60 سال است.

وی افزود: آقای روحانی در سخنان خود درباره حقوق زنان و تکریم این قشر از جامعه صحبت کردند ولی هیچ خانمی در کابینه ایشان حضور نداشت و از این جهت به نظر می‌رسید که در ترکیب مسئولانی که خودشان انتخاب می‌کنند جوانگرایی و حضور بانوان را مورد توجه قرار دهند.
انتهای پیام/86006/ح30
برچسب ها:
آخرین اخبار