امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3232
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 213
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی درگذشت امیرحسین فردی نویسنده انقلاب و مدیرمسئول و سردبیر مجله ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی درگذشت امیرحسین فردی نویسنده انقلاب و مدیرمسئول و سردبیر مجله کیهان بچه‌ها، حسین شریعتمداری سرپرست موسسه کیهان پیام تسلیتی را صادر کرد و در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار داد.
متن این پیام به شرح ذیل است:

«عصر روز پنج‌شنبه، آفتاب عمر نه چندان طولانی اما پربار و نورانی امیرحسین فردی یکی از اعضای مؤمن و فداکار خانواده کیهان و از پیشکسوتان بسیجی آسمان فرهنگ و ادبیات انقلاب اسلامی غروب کرد. برادری فداکار که نزدیک به ۳۰ سال سردبیری و مدیرمسئولی مجله کیهان بچه‌ها را برعهده داشت و در همان حال فصل پردامنه‌ای از فعالیت در عرصه داستان‌نویسی، ادبیات انقلاب و دفاع مقدس، پرورش استعدادها و مخصوصا ترویج آموزه‌های اسلام و انقلاب در میان کودکان و نوجوانان این مرز و بوم را رقم می‌زد.

استاد امیرحسین فردی از بنیانگذاران حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و تا پایان عمر پربرکت خویش یکی از مسئولان پرکار و فداکار آن بود.

کیهان فقدان این اندیشمند انقلابی و ارزشمند را به ساحت رهبر معظم انقلاب، جامعه فرهنگ و ادب ایران اسلامی و شاگردان پرشمار آن استاد فرهیخته و پاکباخته تسلیت می‌گوید.

حسین شریعتمداری نماینده رهبر معظم انقلاب و سرپرست موسسه کیهان»
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها