امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32338
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس سرهنگ کارآگاه سعید لیراوی با اعلام این خبر افزود: در پی اطلاعات به دست آمده در خصوص توزیع حشیش در سطح پایتخت، کارآگاهان ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس سرهنگ کارآگاه سعید لیراوی با اعلام این خبر افزود: در پی اطلاعات به دست آمده در خصوص توزیع حشیش در سطح پایتخت، کارآگاهان حوزه مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار دادند.

لیراوی در ادامه گفت: در این راستا مأموران پس از چندین هفته فعالیت اطلاعاتی در مناطق حضور قاچاقچیان، موفق شدند یکی از اعضای این باند را که در حال تردد و پخش مواد مخدر توسط یک دستگاه خودرو ام وی ام بود شناسایی و دستگیر کنند.

وی افزود: ماموران در بررسی از خودرو متهم قریب به 27 کیلو گرم حشیش کشف و ضبط کردند که با همکاری متهم آدرس مخفیگاه و مرکز اصلی بسته بندی مواد مخدر در منطقه بومهن را به ماموران به دست آمد و عوامل این حوزه نیز با هماهنگی مقام قضایی سریعا به بومهن اعزام شدند.

لیراوی در ادامه گفت: ماموران با محاصره کامل مخفیگاه متهمان، وارد محل مورد نظر شدند و توانستند 4 متهم را که از اعضای دیگر این باند بودند دستگیر کنند و در بررسی دقیق از این مخفیگاه بیش از 28 کیلوگرم مواد حشیش بسته بندی شده کشف و ضبط کنند.

وی در پایان گفت: تمامی متهمان دستگیر شده به فعالیت خود در خصوص توزیع موادمخدر در سطح شهر تهران اعتراف کردند و جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاع شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها