امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3234
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 124
عزت‌الله یوسفیان ملا در در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره مصوبات جلسه عصر چهارشنبه کمیسیون تلفیق ...

عزت‌الله یوسفیان ملا در در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره مصوبات جلسه عصر چهارشنبه کمیسیون تلفیق گفت: در این جلسه بحثهای پراکنده و پیشنهاد اعضا مطرح شد که اغلب آنها رد شد و بخش درآمدی بودجه تقریباً به پایان رسید.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 92 مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با بیان اینکه جلسه بعدی صبح شنبه برگزار می‌شود، گفت: با توجه به دستور هیئت رئیسه مبنی بر عدم تمدید مهلت بررسی بودجه در کمیسیون تلفیق جلسات این کمیسیون با وجود تعطیلی صحن مجلس، هفته آینده برگزار می‌شود.

وی در مورد تجدید رای درآمد هدفمندی یارانه‌ها گفت: هیچ تجدیدی در رای انجام نشد و درآمد هدفمندی همان رقم حدود 50 هزار میلیارد تومان برای سال 92 باقی ماند.

یوسفیان ادامه داد: دولت سال گذشته از محل اجرای هدفمندی یارانه‌ها تنها توانست بین 23 تا 28 هزار تومان به ازای هر نفر درآمد کسب کند، در حالی که 45 هزار و 500 تومان پرداخت می‌کرد، یعنی مابه‌التفاوت این رقم را از جای دیگری می‌پرداخت.

این نماینده مجلس گفت: به همین منظور رقم مصوب کمیسیون تلفیق به پرداخت مستقیم اختصاص پیدا می‌کند، تا دولت از جای دیگری آن را تامین نکند و در صورت امکان، مبلغ جزئی هم از سهم صنعت پرداخت شود.

وی گفت: بر این اساس قیمت بنزین باید به رقمی حدود 850 تومان و گازوئیل به 250 تومان برسد، تا رقم مصوب کمیسیون تأمین شود.

یوسفیان با بیان اینکه تصویب این رقم به معنای تکمیل فاز اول هدفمندی یارانه‌ها است، گفت: انجام این کار در ۶ ماه دوم امسال و منوط به نظر رئیس جمهور آینده است. 
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها