امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32340
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 27
غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص معرفی حجت الاسلام پورمحمدی از سوی رئیس دستگاه قضا ...

غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص معرفی حجت الاسلام پورمحمدی از سوی رئیس دستگاه قضا برای تصدی وزارت دادگستری گفت: من شخصا از دهه 60 که پورمحمدی به عنوان دادستان انقلاب مشهد فعالیت داشتند با اقدامات و سوابق اجرایی ایشان آشنایی دارم و معتقدم که می‌تواند در این سمت هم موفق باشد.

وی افزود: بدون شک وقتی بزرگان دو قوه در یک رایزنی و تبادل نظر مشترک به گزینه‌ای برای تصدی یک وزارتخانه می‌رسند قطعاً فرد مورد نظر شاخصه‌های لازم را برای این تصدی دارا بوده است.

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور تصریح کرد: اختیارات وزیر دادگستری در قانون اساسی مشخص شده مگر اینکه به اذن رئیس قوه قضائیه و بنابر مصلحت اختیارات وزیر گسترش پیدا کند، بنابراین افزایش اختیارات وزیر دادگستری ارتباطی با حضور یک فرد خاص در این منصب ندارد.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: در صورتی که پورمحمدی بتواند از مجلس رأی اعتماد بگیرد ما شاهد عملکرد مثبت و موفق ایشان در وزارت دادگستری خواهیم بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها