امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32343
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار بهداشت ودرمان فارس، اسامی پذیرفته شدگان نهایی در آزمون دکترای حرفه‌ای فیزیوتراپی (DPT ) اعلام شده است و کارنامه تمام داوطلبان در ...

به گزارش خبرنگار بهداشت ودرمان فارس، اسامی پذیرفته شدگان نهایی در آزمون دکترای حرفه‌ای فیزیوتراپی (DPT ) اعلام شده است و کارنامه تمام داوطلبان در سایت سنجش آموزش پزشکی قابل دسترسی است.

تمام پذیرفته شدگان در این آزمون باید برای ثبت نام با همراه داشتن مدارک مورد نیاز از 12 تا 14 شهریور به اداره آموزش دانشگاه علوم پزشکی تهران یا سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس : www.tums.ac.ir مراجعه کنند.

عدم مراجعه و ثبت نام هر یک از پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌های مقرر به منزله انصراف بوده و هیچگونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد بود.

همچنین اعلام اسامی پذیرفته شدگان صرفاٌ بر اساس گزینش علمی بوده و انجام سایر مراحل  توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام می‌شود.

افرادی که به هر دلیل ثبت نام نکنند یا پس از ثبت نام در دانشگاه انصراف دهند به مدت یکسال از شرکت در امتحان دکترای حرفه ای فیزیوتراپی (DPT ) محروم خواهند شد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام این پذیرفته‌شدگان شامل شش قطعه عکس، اصل و کپی شناسنامه (2 سری از تمام صفحات)، اصل و کپی کارت ملی، اصل و کپی دانشنامه و ریز نمرات کارشناسی ارشد یا دکترای حرفه ای که نشان دهنده فراغت از تحصیل باشد.

دانشجویان ترم آخر نیز باید مدارکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل تا تاریخ 30/11/91 باشد را ارائه دهند

به همراه داشتن موافقت نامه بدون قید و شرط برای ادامه تحصیل از بالاترین مقام مسئول اداری و گواهی مرخصی بدون حقوق سالیانه برای مربیان رسمی و مدارک مربوط به استفاده از سهمیه رزمندگان برای ثبت نام ضروری است.

براساس آیین‌نامه های جلوگیری از تقلب و تخلف در آزمون های ورودی، در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالی توسط داوطلب و هر گونه تقلب در مراحل آزمون ،در هر زمان از تحصیل، از ادامه تحصیل داوطلب ممانعت شده و طبق مقررات عمل خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار