امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32351
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپانی یونیورسال در تدارک تولید نسخه جدیدی از «صورت زخم»ی است که قرار است به احیای قصه این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپانی یونیورسال در تدارک تولید نسخه جدیدی از «صورت زخم»ی است که قرار است به احیای قصه این فیلم کلاسیک بپردازد.

منابع نزدیک به این کمپانی می‌گویند مذاکره مسئولان یونیورسال و دیوید یاتس از یک سال قبل شروع شد و به مراحل پایانی خود رسیده است.

از ماه سپتامبر سال گذشته در محافل هنری صحبت تولید نسخه تازه‌ای از فیلم کلاسیک هاوارد هاوکس مطرح شد، ولی کمتر کسی این حرف‌ها را جدی گرفت.

از آنجا که از آن زمان تاکنون حرفی درباره تولید این فیلم در رسانه‌های گروهی مطرح نشد، همین موضوع باعث شد تا گفته شود «صورت زخمی» جدید وارد مرحله ساخت نخواهد شد.
فیلم‌نامه نسخه تازه این فیلم نوآر را دیوید آیر در سال گذشته نوشت و مدتی قبل پل آتاناسیو آن را دوباره نویسی کرد. پس از آن کمپانی یونیورسال این فیلم نامه را با همکاری چند فیلم‌نامه نویس دیگر (که نام آن‌ها اعلام نشد) این فیلم‌نامه را بازنویسی کرد.

به گزارش نشریه اسکرین اینترنشنال، مسئولان کمپانی یونیورسال از فیلم‌نامه نهایی «صورت زخمی» بسیار راضی هستند و بر این باورند که دیوید یاتس بهترین گزینه برای کارگردانی آن است.

از داخل کمپانی یونیورسال اطلاعات زیادی پیرامون سومین نسخه‌ای که قرار است براساس قصه نوول کلاسیک آرمیتاژ تریل   نوشته شود، در دست نیست.
در حال حاضر، هر دو نسخه قبلی «صورت زخمی» که در سال‌های 1932 و 1983 توسط هاوکس و برایان دی پالما ساخته شدند، لقب آثار کلاسیک سینمایی را گرفته‌اند.

در نسخه اصلی و سیاه و سفید این درام جنایت کارانه و اجتماعی پل مونی نقش اصلی را بازی می‌کرد. در نسخه دوباره سازی شده در سال 1983، آل‌ پاچینو در این نقش ظاهر شد.

هنوز معلوم نیست نسخه تازه فیلم (که دومین نسخه دوباره‌سازی از این اثر کلاسیک خواهد بود) بیشتر شبیه کدام یک از دو نسخه قبلی آن خواهد بود.

دیوید یاتس پس از کارگردانی «هری‌پاتر و هدایای مرگ:بخش دوم» با پیشنهادات زیاد کاری روبرو شد. این فیلم در سال 2011 به روی پرده سینماها رفت و آخرین قسمت از مجموعه فیلم پرفروش «هری‌پاتر» بود.

از جمله این فیلم‌ها می‌توان به «تارزا»ن، «سیسرو» و «صدای تو در سر من» اشاره کرد. نسخه جدید «صورت زخمی» برای تابستان سال 2014 آماده خواهد شد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها