امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32355
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 74
 ابوالفضل ایمنی، مدیر مسئول هماهنگی هیأت تحقیقاتی و پژوهشی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس ...

 ابوالفضل ایمنی، مدیر مسئول هماهنگی هیأت تحقیقاتی و پژوهشی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: در دو سال گذشته برای اولین بار اتحادیه صادرکنندگان هیأت تجاری و تحقیقاتی خود را به هجدهمین دور نمایشگاه «لیبل اکسپو» فرستاد تا در تخصصی‌ترین و معتبرترین نمایشگاه تخصصی لیبل حضور به عمل آورده و تجاربی را کسب کنند.

وی از بی‌توجهی ایران به صنعت لیبل در گذشته خبر داد و گفت: یکی از ضعف‌های صنعت چاپ کشور این است که تنها به بحث افست توجه شده و بخش‌های دیگر آن همانند «لیبل» مغفول مانده است.

ایمنی ادامه داد: 20 تیر سال 89 رئیس نمایشگاه لیبل اکسپو اروپا از سوی اتحادیه صادرکنندگان ایران برای حضور در نخستین همایش «لیبل» در ایران دعوت شد که وی در این مراسم به سخنرانی از صنعت لیبل پرداخته و از صنعت موجود لیبل ایران بازدید به عمل آورد.

وی افزود: اتحادیه صادرکنندگان ایران تاکنون طی دو جلسه برای دانشجویان و اهالی صنعت چاپ جلساتی را برگزار کرده است که اکنون نیز با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت تیم تحقیقاتی _ پژوهشی ایران به نوزدهمین نمایشگاه لیبل اکسپو اروپا اعزام خواهند شد.

به گفته ایمنی، تاکنون 25 نفر برای حضور در هیأت تحقیقاتی _ پژوهشی ایران در نوزدهمین نمایشگاه لیبل اکسپو اروپا ثبت‌نام به عمل آورده‌اند، که این افراد از یارانه نمایشگاهی برخوردار خواهند شد.

بر اساس این گزارش، نوزدهمین نمایشگاه لیبل اکسپو اروپا از 2 الی 5 مهر سال جاری در شهر بروکسل بلژیک برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها