امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32365
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 51
شهباز حسن‌پور دقایقی پیش در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: با بررسی کلی که طی روزهای گذشته داشتم و بر اساس آن چه که مطرح بود، رایزنی ...

شهباز حسن‌پور دقایقی پیش در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: با بررسی کلی که طی روزهای گذشته داشتم و بر اساس آن چه که مطرح بود، رایزنی به صورت مستقیم با وزرا را آغاز کردم.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون تعدادی از وزرا در محل کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی حضور دارند، افزود: زنگنه، آخوندی، حجتی، ربیعی، چیت‌چیان و طیب‌نیا در کمیسیون تلفیق هستند و در حال مذاکره با آنها در مورد برنامه‌هایشان هستیم.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: بیشتر وزرای پیشنهادی روحانی افرادی متدین، متعهد، متخصص و کارآمد هستند و سابقه درخشانی در تمام زمینه‌ها دارند و عملکرد مطلوبی در دوران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی داشته‌اند.

حسن‌پور تصریح کرد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر تعامل و همکاری بین دولت و مجلس همگان در داخل و خارج ایران شاهد بودند که مجلس در مراسم تحلیف با آغوش باز از دولت استقبال کرد و همچنین مجلس بنای همکاری با دولت را دارد.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود حدود 80 درصد از وزاری پیشنهادی روحانی با رأی بالایی در خدمت دولت باشند، اذعان داشت: با توجه به سوابق بعضی از وزرای پیشنهادی بحث‌هایی در مورد آنها وجود دارد.

این نماینده مجلس عنوان کرد: با توجه به بررسی‌هایی که در مورد وزیر پیشنهادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام داده‌ام به طور قطع به عنوان نماینده مخالف این وزیر پیشنهادی صحبت می‌کنم.

حسن‌پور با اشاره به اینکه وقت خود را در زمینه توانمندی‌های وزرا متمرکز کرده‌ام، افزود: پورمحمدی، رحمانی‌فضلی، طیب‌نیا، چیت‌چیان و ... از جمله وزرای پیشنهادی هستند که بیشتر نمایندگان به آنها رأی مثبت می‌دهند.

وی با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگری به همکاری دولت و مجلس نیاز داریم، گفت: مردم حماسه سیاسی را با حضور باشکوه خود رقم زدند و شگفتی خوبی آفریدند و از نمایندگان خانه ملت انتظار دارند که با دولت همکاری داشته باشند و تحریم‌ها و فضای کنونی جهان ضرورت همکاری دولت و مجلس را نمایان‌تر می‌کند.
انتهای پیام/80019/ع40/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها