امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۰۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32367
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 47
دادخدا سالاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: هیچ اقدام ضد امنیتی از چشم تیزبین ماموران اطلاعاتی و سربازان گمنام امام زمان ...

دادخدا سالاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: هیچ اقدام ضد امنیتی از چشم تیزبین ماموران اطلاعاتی و سربازان گمنام امام زمان (ع) دور نمی‌ماند و هر کس به هر نحوی قصد همکاری با دشمنان نظام اسلامی را داشته باشد، شناسایی و دستگیر می‌شود.

وی با اشاره به دستگیری فردی که در گذشته به کسب و کار تجارت در کشورهای جنوب شرق آسیا مبادرت داشته به جرم جاسوسی بیان داشت: این فرد در آخرین سفر خود به عنوان یک سفر تفریحی به کشور تایلند، یک‌سری اطلاعات کشور را از طریق تماس با افسر اطلاعاتی سفارت رژیم صهیونیستی در کشور تایلند به او تحویل داده است.

سالاری ابراز داشت: این فرد در مرتبه دوم قصد داشته با جمع‌آوری یک‌سری اطلاعات اقتصادی، جغرافیایی و حتی اطلاعات از حوزه معادن استان، این اطلاعات را برای رابط خود ارسال کند که در این امر ناموفق بوده و دستگیر شده است.

وی خاطر نشان کرد: هم‌وطنانی که قصد سفر به خارج از کشور دارند باید مدنظر داشته باشند که شاید در تور ماموران اطلاعاتی و جاسوسان دشمن قرار بگیرند و ناخواسته به دشمن کمک کنند.

سالاری تاکید کرد: افشا و انتقال هرگونه اطلاعات به افراد خارجی و سایر افراد در دیگر کشورها آغاز یک خطای محرز است و در یک نگاه کلی شاید اطلاعاتی که منتقل می‌شود برای خود فرد چندان دارای اهمیت نباشد، اما همین اطلاعات ساده و پیش پا افتاده برای یک افسر اطلاعاتی دشمن حکم اطلاعات کاربردی و ارزشمند را داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: فرد دستگیر شده در ابتدای کار بوده و هنوز نتوانسته بود برای مرحله دوم اطلاعات را ارسال کند اما آنچه واضح و مبرهن است، این جاسوس آگاهانه و داوطلبانه دست به این اقدام زده است و به زودی محاکمه و به سزای عمل خود می‌رسد.
انتهای پیام/2446/ع40/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها