امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۴:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32378
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش فارس به نقل از رویترز، تا پیش از این کاخ سفید تلاش می‌کرد با استخدام هکرهای خلاق و بااستعداد، مشکلات امنیتی خود را برطرف کند و با این توجیه ...

به گزارش فارس به نقل از رویترز، تا پیش از این کاخ سفید تلاش می‌کرد با استخدام هکرهای خلاق و بااستعداد، مشکلات امنیتی خود را برطرف کند و با این توجیه که امنیت ملی آمریکا در خطر است توانسته بود بسیاری از هکرهای مورد نظرش را به همکاری با خود ترغیب کند.

اما مشخص شدن این مساله که بسیاری از این هکرها ابزاری در دست دولت برای جاسوسی از شهروندان آمریکایی بوده‌اند، آنها را در مورد ادامه همکاری با دولت دو دل کرده و آژانس امنیت ملی آمریکا را نیز برای استخدام و به کارگیری هکرهای جدید به شدت دچار مشکل نموده است.

هکرها به طور کلی با عملکرد دولت آمریکا در حوزه اینترنت و فضای مجازی مخالفند و استخدام آنها تاکنون هم با دشواری های زیادی همراه بوده، با این حال دولت آمریکا توانسته بود با پرداخت مبالغ زیاد در سال های اخیر تعدادی از برجسته ترین هکرها را استخدام کند. کار این هکرها یافتن حفره‌های نرم افزارهای پرکاربرد به منظور سوءاستفاده و نفوذ به رایانه‌های شخصی بوده است.

هکرهای حرفه‌ای حاضر در کنفرانس‌های هکری بلاک هت و دفکان که اخیرا برگزار شده نیز بر لزوم کاهش همکاری با دولت تاکید کرده و گفته‌اند با اقداماتی که از سوی کاخ سفید انجام شده روابط دوطرف حداقل 10 سال به عقب بازگشته است.

انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها