امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32402
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 47
قاسم جعفری نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به معرفی ...

قاسم جعفری نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به معرفی وزرای کابینه روحانی گفت: پس از معرفی وزرای پیشنهادی، اقدامات کمیسیون آموزش برای بررسی سوابق و کارنامه وزرای پیشنهادی آغاز شده است.

وی با اشاره جلسات کمیسیون آموزش با سه وزیر پیشنهادی آموزشی شامل علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: البته درباره وزرای علوم و آموزش و پرورش سوالات جدی وجود دارد.

جعفری با بیان اینکه نمایندگان با دقت سوابق و عملکرد 2 وزیر یاد شده را مورد بررسی قرار می‌دهند، اظهار داشت: این وزرا باید مواضع خود درباره سند تحول بنیادین، اسلامی کردن دانشگاه‌ها، کرسی‌های آزاد‌اندیشی، مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و ... را مشخص کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بر این نکته تاکید کرد که این کمیسیون در جریان بررسی اعضای کابینه پیشنهادی آرمان‌گرایی توام با واقع‌گرایی را در دستور کار قرار می‌‌دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها