امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32408
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 63
کوروش فانوسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه هفته گذشته بن‌های در نظر گرفته ویژه ماه مبارک رمضان بین مددجویان تحت پوشش بهزیستی ...

کوروش فانوسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه هفته گذشته بن‌های در نظر گرفته ویژه ماه مبارک رمضان بین مددجویان تحت پوشش بهزیستی توزیع شد، اظهار داشت: این کار از طریق بهزیستی استان‌ها انجام گرفت.

وی در خصوص رقم بن‌های توزیع شده بیان داشت: به دارندگان کارت آفتاب مبلغ 30 هزار تومان پرداخت شد که که افراد واجد شرایط می‌توانستند با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرار داد خرید خود را انجام دهند.

فانوسی خاطرنشان کرد: بنا داریم همزمان با عید فطر به تعداد دیگری از نیازمندان پشت نوبت بن‌های خرید کالا توزیع کنیم که اعتبارات این بخش نیز تأمین شده است.

معاون توسعه منابع و مدیریت سازمان بهزیستی کشور در ادامه در خصوص بودجه امسال بهزیستی گفت: هنوز این بودجه به سازمان بهزیستی ابلاغ نشده است و ما همچنان منتظر ابلاغ آن هستیم.

وی تأکید کرد: از سال گذشته در 6 مرحله بن‌های خرید کالا به مددجویان توزیع شده است در صورت تأمین اعتبار در ماه‌های آتی نیز بن‌هایی بین جامعه هدف بهزیستی توزیع می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار