امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32419
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی «مجلس اعلای اسلامی عراق»، در پی افزایش حوادث فرار زندانیان به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی «مجلس اعلای اسلامی عراق»، در پی افزایش حوادث فرار زندانیان به خصوص در کشورهای عراق و لیبی و پاکستان، پلیس بین الملل به حالت آماده‌باش کامل درآمده است.

این فراری‌ها از زندانها وابسته به القاعده هستند و تاکنون پنج نفر از آنان که در عراق زندانی بودند در حین عبور از مانع مرزی در بندر «عقبه» دستگیر شده‌اند.

در این گزارش آمده که سه تن از این افراد عراقی و دو تن اردنی بوده‌اند و بازجویی‌های اولیه نشان داده که مقصد نهایی آنان میدان رابعة العدویه، میعادگاه هواداران محمد مرسی، رئیس جمهوری برکنار شده مصر، بوده است.

21 ژوئیه، دو زندان «التاجی» و «ابوغریب» مورد حمله افراد مسلح قرار گرفت که طی آن بیش از 500 زندانی از عناصر القاعده موفق به فرار شدند. در میان آنها برخی سرکرده‌های خطرناک القاعده نیز به چشم می‌خوردند. برخی منابع نیز اعلام کرده بودند که 1000 زندانی طی این حمله پا به فرار گذاشتند اما پلیس عراق 350 نفر از این زندانیان را یک هفته پیش دستگیر و به زندان بازگرداند.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها