امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32420
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم جدید دنزل واشنگتن با اکران عمومی در سه هزار و دویست سالن سینمای آمریکا و کانادا، در سه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم جدید دنزل واشنگتن با اکران عمومی در سه هزار و دویست سالن سینمای آمریکا و کانادا، در سه روز اول نمایش 27.5 میلیون دلار فروش کرد.

واشنگتن در این فیلم با مارک والبرگ هم بازی است این دو در قصه «2 اسلحه» در نقش یک مامور عملیات ویژه و یک افسر ضد اطلاعاتی بازی می‌کنند.
آن‌ها پس از ناکامی در نابود کردن یک کارتل مواد مخدر، مجبور به فرار می‌شوند و تلاش می‌کنند جان خود را از چنگ عوامل منفی قصه نجات دهند. این در حالی است که هیچ یک از این دو از هویت واقعی طرف مقابل اطلاعی ندارد.

بالتازار کورماکور کارگردانی« 2 اسلحه» را انجام داده است. فیلم با هزینه تولید 74 میلیون دلاری تهیه شده و باید در جدول گیشه نمایش آمریکای شمالی حدود 100 میلیون دلار فروش کند تا بتواند هزینه‌های تولید و تبلیغات خود را تامین کند.

«وولورین» صدرنشین هفته قبل جدول گیشه نمایش، این هفته به ردیف دوم تنزل پیدا کرد. فروش 22 میلیون دلاری این اکشن ماجراجویانه، فروش کلی 10 روز اول آن را به 95 میلیون دلار رساند.. هیو جکمن در این فیلم در نقش وولورین/ مرد گرگ نما بازی کرده و برای دیدن استاد خود راهی ژاپن می‌شود.

به نوشته سایت آی ام دی بی، قسمت دوم انیمیشن کامپیوتری «اسمورف‌ها» دومین فیلم جدید جدول گیشه نمایش است که ردیف سوم این جدول را اشغال کرد.
این کمدی خانوادگی با فروشی 18 میلیون دلاری در این ردیف نشست. «افسون» در سومین هفته اکران عمومی در ردیف سوم جدول گیشه قرار گرفت و با یک فروش 14 میلیون دلاری در سه روز آخر هفته، فروش کلی خود را به 109 میلیون دلار رساند.

انیمیشن کامپیوتری «من نفرت انگیز 2 »،قسمت دوم «رشد یافته‌ها» و انیمیشن کامپیوتری «توربو»، با فروش‌هایی 10.5، 8 و 6.5 میلیون دلاری ردیف‌های پنجم تا هفتم جدول گیشه نمایش را از آن خود کردند.

«سرخ 2»هم با فروشی حدود 6 میلیون دلار در ردیف هشتم جدول قرار گرفت .این اکشن دلهره‌آور پس از سه هفته نمایش عمومی 45 میلیون دلار فروش داشته است. اما تهیه‌کنندگان فیلم و تحلیل‌گران اقتصادی سینما از این رقم فروش راضی نیستند و آن را کم می‌دانند.

«گرما» کمدی پلیسی جدید ساندرا بولاک وضعیتی بهتر از «سرخ 2» داشته است. این فیلم با فروش 5 میلیون دلاری در ردیف نهم نشست و فروش 6 هفته‌ای خود را به 150 میلیون دلار رساند.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها