امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32421
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 65
سید مرتضی میرسراجی مدیر سایت «الخیرات»به خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: وبگاه معنوی – فرهنگی الخیرات با ...

سید مرتضی میرسراجی مدیر سایت «الخیرات»به خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: وبگاه معنوی – فرهنگی الخیرات با رویکرد معرفی نخستین‌های فرهنگی - معنوی جهان اسلام توانست این وب سایت را وقف کند که مراسم جاری شدن صیغه وقف در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران اجرا شد و سند آن به امضای حجت‌الاسلام غلامرضا محمدزاده مدیر اداره مذکور رسیده است.

وی افزود: هدف از وقف این سایت، حمایت از افراد برگزیده و رکوردار فرهنگی - معنوی جهان اسلام با در نظر داشتن 50 درصد از کلیه درآمد حاصل از تمامی امکانات فضای مجازی تارنما اعم از آگهی، حمایت‌های مادی اشخاص حقیقی یا حقوقی داخلی یا بین‌المللی، جوایز، هدایا و غیره به هر نحو و در هر مقطع از زمان است.

میرسراجی بیان داشت: امیدوارم نخستین وقف سایبری جهان که خاستگاه آن ایران اسلامی است تا ابد، صدقه جاریه و حسنه باقیه باشد و موجبات رضایت خداوند منان و حضرت ولی عصر(عج) را در دنیا و آخرت فراهم سازد که حمایت‌های دولتی و غیر دولتی ما را در برگزاری جشنواره‌های نخستین‌های جهان اسلام برای ترویج خوبی‌ها مصمم‌تر می‌سازد.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار