امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32429
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی، پریسا مقتدی که چهره شناخته‌ شده‌ای در مدیریت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی، پریسا مقتدی که چهره شناخته‌ شده‌ای در مدیریت مجموعه‌‌های هنری به شمار می‌آید؛ پیش از این به عنوان مدیر تالار هنر و مدیر اجرایی مجموعه تئاتر شهر، مشغول به فعالیت بوده است.

در حکم جدید پریسا مقتدی آمده است: تماشاخانه سنگلج خاستگاه تئاتر ملی ایران و صحنه آفرینی بزرگ‌ترین هنرمندان هنر نمایش کشور است. این تماشاخانه ارزشمند می‌بایست با توان و عزم همکاران و هنر آفرینی هنرمندان همواره، در عرصه فرهنگ و هنر کشور تابناک جلوه نماید. 

با توجه به سوابق اجرایی و تعهد سرکار عالی، شما را به عنوان مدیر تماشاخانه سنگلج منصوب می‌نمایم. امیدوارم با استعانت از خداوند و همیاری هنرمندان و همکاران اداره کل هنرهای نمایشی در ارتقای جایگاه این تماشاخانه موفق باشید.‌

همچنین در نامه دیگری از سوی قادر آشنا از زحمات دلسوزانه اتابک نادری به عنوان مدیر پیشین تماشاخانه سنگلج قدردانی شده است در این نامه چنین آمده است: خدمت به فرهنگ و هنر ایران اسلامی افتخاری است که شایسته برگزیدگان هنر و هنرمندان برگزیده است. اراده هنرمندانه و تلاش دلسوزانه جنابعالی در سمت مدیریت تماشاخانه سنگلج در قالب مرمت ساختمان، بهبود شرایط اداری و تکریم هنرمندان و ارتقای کیفیت هنری آثار نمایشی آن مجموعه و  وزین تبلور یافت، ارج می‌نهیم.

برای جنابعالی در ادامه خدمت به فرهنگ و هنر این سرزمین پاک از خداوند منان پیروزی و سربلندی آرزو دارم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها