امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32430
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 96
لیما صالح رامسری مدیر انتشارات معین در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس خبر از انتشار 3 کتاب جدید در این نشر در آینده نزدیک داد و گفت: کتاب‌های ...

لیما صالح رامسری مدیر انتشارات معین در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس خبر از انتشار 3 کتاب جدید در این نشر در آینده نزدیک داد و گفت: کتاب‌های خاطرات سیاسی قوام السلطنه، حکیم خیام نیشابوری و آشنایی با رمز و رازهای نویسندگی کتاب‌هایی هستند که مجوز چاپ را دریافت کرده‌اند و پس از ماه مبارک رمضان وارد بازار کتاب می‌شوند.

وی افزود: خاطرات سیاسی قوام السلطنه که از رجال بحث برانگیز تاریخ معاصر ما است به همت و تصحیح غلامحسین میرزا صالح منتشر می‌شود و این کتاب همراه با تصاویری دیده نشده از این شخصیت است.

به گفته صالح رامسری کتاب «حکیم خیام نیشابوری» نیز به همت علی میرزا زکاوتی قراگوزلو در 296 صفحه نوشته شده است و این کتاب در ادامه مجموعه کتاب‌های این نشر درباره شخصیت‌های تاریخی است که پیش از این درباره عطار و مولوی و فردوسی و کورش منتشر شده بود و نویسندگان در داستانی تحقیقی به زندگی نام آوران ایران می‌پردازند.

کتاب آشنایی یا رمز و رازهای نویسندگی نیز پنجاهمین جلد از مجموعه کتاب‌های آنچه باید بدانیم انتشارات معین است. این کتاب نوشته «استیون می» است و پژمان تهرانیان آن را به فارسی ترجمه کرده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها