امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32445
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 195
مجیدرضا حریری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص اخباری که برای ابقا محمد نهاوندیان در اتاق بازرگانی ...

مجیدرضا حریری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص اخباری که برای ابقا محمد نهاوندیان در اتاق بازرگانی همزمان با پست رئیس دفتری رئیس جمهور منتشر می‌شود اظهارداشت: براساس ماده 10 قانون واردات و صادرات تاکید شده است که کسی می‌تواند کارت بازرگانی بگیرد که کارمند دولت نباشد لذا وقتی رئیس جمهور به آقای نهاوندیان حکم داده است او کارمند دولت محسوب می‌شود و کارت بازرگانی‌اش باطل است.

وی افزود: محمد نهاوندیان به عنوان نماینده دولت می‌تواند در هیئت رئیسه حضور داشته باشد.

عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران و ایران در پاسخ به این سئوال که گفته می شود 7 قلم کالا ارز 1226 تومانی دریافت می‌کنند، اظهارداشت: قاعدتاً این کالاها شامل گندم، جو، کنجاله، سویا، روغن، کره و دارو است.

وی افزود: برنج و گوشت به هیچ وجه ارز 1226 تومانی دریافت نمی‌کنند.

حریری در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود تا 3 ماه آینده این رویه ادامه خواهد داشت، گفت: فعلاً با این روال ترخیص کالاها از گمرک آغاز شده است و پس از مشخص شدن کابینه دولت یازدهم و رأی اعتماد آنها تصمیم‌گیری در این خصوص جدی‌تر خواهد بود.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار