امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32446
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» پس از اعلام اسامی وزرای پیشنهادی دولت یازدهم از سوی رئیس جمهور، جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» پس از اعلام اسامی وزرای پیشنهادی دولت یازدهم از سوی رئیس جمهور، جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای بررسی برنامه وزرا آغاز شده است.
بر این اساس، علی طیب‌نیا که به عنوان وزیر پیشنهادی اقتصاد توسط رییس جمهور به مجلس شورای اسلامی معرفی شده است، فردا برای بررسی برنامه‌ها و آشنایی نمایندگان با وی در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس حاضر می‌شود.

مسائل مرتبط با هدفمندی یارانه‌ها و برنامه‌های دولت برای ادامه اجرای این طرح، ساماندهی وضعیت ارز، ‌بازگشت ارزش پول ملی و چگونگی تخصیص تسهیلات حمایتی از بخش صنعت و بنگاه‌های اقتصادی موضوعاتی است که اعضای کمیسیون از وزیر اقتصاد جویا خواهند شد.
همچنین نعمت‌زاده وزیر پیشنهادی صنعت،‌ معدن و تجارت فردا با حضور در کمیسیون اقتصادی ضمن ارائه برنامه‌های خود به سوالات نمایندگان پاسخ می‌دهد.

فردا علی طیب‌نیا وزیر پیشنهادی اقتصاد، بیژن زنگنه وزیر پیشنهادی نفت و مسعود سلطانی‌فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان برای ارائه توضیحاتی درباره سوابق و کارنامه اجرایی خود و همچنین برنامه‌هایشان برای وزارتخانه‌های مذکور در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه حاضر می‌شوند.

اعضای کمیسیون کشاورزی در جلسه خود، میزبان چیت‌چیان وزیر پیشنهادی نیرو و حجتی وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی خواهند بود.

اعضای کمیسیون عمران نیز در جلسه فردای خود بررسی برنامه‌های 3 تن از وزرای پیشنهادی دولت یازدهم را در دستور کار خود دارند که در همین راستا وزرای پیشنهادی کشور، نیرو و راه و شهرسازی مهمان این کمیسیون خواهند بود.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها