امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32466
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 139
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرآة ‌البحرین، خلیفه بن سلطان آل خلیفه نخست وزیر بحرین برای مقابله با نافرمانی مدنی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرآة ‌البحرین، خلیفه بن سلطان آل خلیفه نخست وزیر بحرین برای مقابله با نافرمانی مدنی که قرار است در ماه جاری در این کشور برگزار شود به شرکت‌های تجاری و دولتی این کشور دستور داده که به هیچ یک از کارکنان مرخصی ندهند.

جنبش تمرد بحرین و جوانان انقلابی 14 فوریه اعلام کرده‌اند که مصادف با روز 14 آگوست (23 مرداد) در بحرین دست به اعتصاب عمومی و نافرمانی مدنی می‌زنند.

نخست وزیر بحرین که 44 سال است به کرسی این سمت تکیه زده، همچنین دستور داده مرخصی‌هایی که از قبل داده شده لغو شود.

پیش از این نیز در سال 2011 اعتصاب عمومی در بحرین منجر به زیان 13 هزار دلاری رژیم بحرین شده بود که در مقابل آل‌خلیفه 4 هزار نیروی کار در بخش دولتی و خصوصی این کشور را اخراج کرد.

خلیفه بن سلطان آل خلیفه از تاجران بحرینی خواسته تا در کنار رژیم حاکم بمانند و از هرگونه حمایت از اعتراضات خودداری کنند.

فعالان سیاسی در بحرین اعلام کرده‌اند که در پاسخ به ادامه سرکوب‌های رژیم حاکم علیه مردم این کشور دست به اعتصاب عمومی می‌زنند.

این در حالی است که رژیم آل خلیفه علی رغم وعده‌هایش برای آزادی زندانیان و پایان دستگیری مخالفان، همچنان به سرکوب‌ها ادامه می‌دهد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها