امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3247
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 141
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت هیئت وزیران بنا به پیشنهاد معاونت برنامه‌ریزی و نظارت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت هیئت وزیران بنا به پیشنهاد معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و به استناد ماده (56) قانون برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه مصوب 1389 تصویب کرد.

با تصویب هیئت وزیران، طرحهای تملک دارایی های سرمایه ای استانی از حکم ماده(56)قانون برنامه پنجم مستثنی شدند.

هیئت وزیران بنا به پیشنهاد معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و به استناد ماده (56) قانون برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه-مصوب 1389- تصویب کرد؛ طرحهای تملک دارایی های سرمایه ای استانی از شمول حکم مندرج در ماده(56) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه مستثنی هستند.

این مصوبه از سوی محمدرضا رحیمی؛ معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شده است.

بر اساس ماده 56 قانون برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه، به منظور حذف تشکیلات موازی، تمرکز ساخت و ساز ساختمانهای دولتی و عمومی قوه مجریه، ارتقاء کیفیت ساخت و ساز و نیز لزوم رعایت مقررات و ضوابط و استانداردها، دولت موظف است امور برنامه‌ریزی، مطالعه، طراحی و اجرای ساختمانهای مزبور را در وزارت راه و شهرسازی(سازمان مجری ساختمانها، تأسیسات دولتی و عمومی) متمرکز کند.

وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و اطلاعات، نیروهای مسلح، سازمان انرژی اتمی و مواردی که به پیشنهاد معاونت به تصویب هیئت وزیران می‌رسد، از شمول این حکم مستثنی است.

معاونت توسعه و سرمایه انسانی موظف است، تا پایان سال اول برنامه نسبت به اصلاح ساختار دستگاههایی که به ساخت و ساز ساختمانهای عمومی دولتی می‌پردازند، اقدام کند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها