امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32495
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم‌ساز در تدارک ساخت درام اجتماعی «کازیمودو» است و کمپانی برادران وارنر تهیه کننده این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم‌ساز در تدارک ساخت درام اجتماعی «کازیمودو» است و کمپانی برادران وارنر تهیه کننده این فیلم خواهد بود.

همکاری مشترک ژانگ ییمو و کمپانی برادران وارنر در حالی است که هر دو طرف از چند سال قبل به صورت مستقل و جداگانه، به دنبال تولید و ساخت این فیلم بودند.

«کازیمودو» با نگاهی به داستان کلاسیک و تحسین شده ویکتورهوگو گوژپشت نتردام ساخته خواهد شد و کاراکتر کازیمودو در آن نقش محوری را خواهد داشت.

تا به این جای کار مشخص شده که جاش برولین بازیگر فیلم‌های «پیرپسر» و «گروه گنگسترها»، در نقش اصلی درام اجتماعی ژانگ ییمو بازی خواهد کرد.

در قصه فیلم، برولین درنقش کازیمودو ظاهر خواهد شد. او یک مرد بد چهره و گوژپشت بود که مسئول به صدا در آوردن زنگ‌های کلیسای نتردام بود.
زمانی که کازیمودو در دام عشق یک کولی فراری به نام اسمرلدا می‌افتد ( که متهم به قتل است) زندگی‌اش دستخوش تغییرات بزرگ می‌شود.

فیلم نامه «کازیمودو» را تیم دو نفره کران و میشل مولرنی نوشته‌اند. این دو نویسنده فیلم‌نامه فیلم پرفروش «شرلوک هلمز: بازی سایه‌ها» هستند.

ییمو در یک گفت‌وگو اعلام کرد از دوران نوجوانی شیفته کتاب گوژپشت نتردام ویکتور هوگو و کاراکتر اصلی آن بوده و کارگردانی نسخه سینمایی آن ،یکی از آرزوهای بزرگ زندگی‌اش به حساب می‌آید.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری «کازیمودو» تعیین نشده و رقم هزینه‌های تولید آن هم مشخص نیست.

ییمو به دلیل کارگردانی درام‌های اکشن پرخرج و تحسین شده «قهرمان»، «خانه خنجرهای پران» و «گل‌های جنگ»، به عنوان یک فیلم‌ساز گران قیمت معروف شده است.
اولین بار در سال 2011 بود که کمپانی برادران وارنر اعلام کرد قصد تولید نسخه ای سینمایی از داستان گوژپشت نتردام را دارد. در آن زمان گفته شد تیم برتن این فیلم را کارگردانی می‌کند.

صنعت سینما قبل از این در سال 1956 فیلمی را براساس این داستان ویکتورهوگو با بازی آنتونی کوئین تولید کرد.کمپانی والت دیزنی هم دو دهه قبل، یک انیمیشن پرفروش از این قصه را تهیه کرد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها