امروز : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 27
۰۸:۳۹
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32496
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرگزری فارس،از جمع فیلم های ارسالی به دبیرخانه جشنواره، 292 فیلم مستند، 110 فیلم کوتاه داستانی، 21 فیلم انیمیشن و 15 فیلم بلند ویدیوئی ...

به گزارش خبرگزری فارس،از جمع فیلم های ارسالی به دبیرخانه جشنواره، 292 فیلم مستند، 110 فیلم کوتاه داستانی، 21 فیلم انیمیشن و 15 فیلم بلند ویدیوئی هستند. فیلم‌های مرتبط با سُنن ائمه معصومین و امامزادگان(ع) بویژه حضرت امام حسین(ع) در چهار محور شامل: سیر و سلوک؛ جشن و اعیاد و مجالس؛ پاسداشت و سوگ؛ رهروان (یادبود شهدا و صالحان) از جمله آثاری هستند که با رای نهایی هیات انتخاب، در این جشنواره موضوعی به نمایش درخواهند آمد.

به زودی کار هیات انتخاب جشنواره «میلاد سرخ» نیز آغاز خواهد شد تا در هفته پایانی مرداد ماه، اسامی آثار منتخب این دوره از جشنواره اعلام شود.

«مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» سازمان امور سینمایی کشور و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، دومین جشنواره سراسری "میلاد سرخ" را در دو بخش رقابتی فیلم های کوتاه (در حوزۀ داستانی، مستند، انیمیشن) و مسابقه فیلم بلند (در حوزۀ داستانی و در قالب ویدئویی)، طی روزهای 5 تا 7 شهریورماه 1392 در شهر اردبیل برگزار خواهند کرد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار