امروز : پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 3
۰۰:۵۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 325
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 349
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان دستور ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس با بیان اینکه بار دیگر در آغاز سال جدید اقتداربه گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس با بیان اینکه بار دیگر در آغاز سال جدید اقتدار حیدری، لطافت حسنی و شجاعت حسینی را در عملکرد و رهنمودهای مقام معظم رهبری مشاهده کردیم، اظهار داشت: اکنون که دشمن اثربخشی و گرایش مردم به دین، محور بیداری اسلامی و فاصله گرفتن از استکبار جهانی را تشخیص داده است، ایجاد موانع برای کاستن ضرورت رشد و رسوخ در افکار عمومی را با اهرم اختلاف‌افکنی و ناامید کردن مردم از دست‌آوردهای انقلاب اسلامی را علم کرده است و رد پای دشمنان خارجی و داخلی را در این مأموریت می‌بینیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: تحلیل جامع مقام معظم رهبری از اوضاع کشور، جهان و انتخابات و شعار چندین ساله با محوریت اقتصادی دلیلی است بر این مدعا که دشمن فشار اقتصادی ایران را برای کاستن نقش سیاسی ـ اجتماعی ایران بر ملت‌های بیدار جهان انتخاب کرده است.

صادقی تصریح کرد: بنابراین حماسه اقتصادی و سیاسی جاده‌ای است دو طرفه که مسئولان و کارشناسان  مشکلات اقتصادی را مدیریت کنند تا هنرنمایی مردم را بدون اختلاف در عرصه سیاسی مشاهده کنیم.

نماینده شیراز با بیان اینکه نخبگان سیاسی در تلطیف فضای سیاسی نقش بی‌بدیل دارند، ادامه داد: افزایش مشارکت در انتخابات آتی یقینا اساسی‌ترین نیاز جامعه ما بوده و همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده است.

وی اضافه کرد: عدم استفاده از روش‌های غیراخلاقی، تخریب برای حذف رقیبان و اثبات خود، نیاز این دوره از انتخابات و استقبال از ورود نخبگان به فضای رقابتی و دلسرد نکردن آنها به ارتقای سیاسی جامعه ما می‌انجامد و ظرفیت‌سازی و کادرسازی را به دنبال خواهد داشت.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: حمایت از تولید در بخش‌های گوناگون از جمله صنعت، معدن و کشاورزی که در اقتصاد مقاومتی به عنوان محور تلقی می‌شود، در سال حماسه اقتصادی از نیازهای اساسی کشور، استان فارس و شهر شیراز است.

نماینده شیراز در پایان ضمن رسیدگی به مشکلات حوزه انتخابیه خود توسط مسئولان مربوطه یادآور شد: رونق سرمایه‌گذاری و رفع موانع آن در کاهش بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار و قرین شدن امنیت با این مقوله نیاز مبرم شهر شیراز و استان فارس تلقی می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها