امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32506
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۰
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که فدراسیون قطر تمایل خود برای بازی با ایران را اعلام کرده بود کارلوس کی‌روش سرمربی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که فدراسیون قطر تمایل خود برای بازی با ایران را اعلام کرده بود کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران این پیشنهاد را قبول نکرده و از مسئولان فدراسیون خواسته به این پیشنهاد جواب رد دهند.
البته برخی از سایت های خبری منکر چنین پیشنهادی به ایران شده بودند اما جالب است بدانید که قطر حتی حاضر شده بود که هزینه های ایران را در این سفر بدهد.

قطر حدود یک ماه پیش از فدراسیون فوتبال ایران دعوت کرد که در ماه سپتامبر و در روز فیفا دیداری دوستانه با تیم ملی ایران در دوحه برگزار کند.

سرمربی تیم ملی به مسئولان فدراسیون فوتبال ایران گفت در آسیا فقط با دو تیم ژاپن و استرالیا حاضر است بازی کند و به غیر از این دو تیم دوست ندارد با تیمی دیگر در آسیا روبرو شود. کی‌روش به همین دلیل هم پیشنهاد بازی با کره جنوبی را هم نپذیرفت.

از سویی دیگر یکی از ایجنت‌های رسمی فیفا پیشنهاد برگزاری بازی دوستانه با عراق را هم به فدراسیون فوتبال ایران داد که این پیشنهاد نیز مورد قبول واقع نشده است.

به این ترتیب به احتمال فراوان تیم ملی فوتبال ایران قرار است به احتمال فراوان در پرتغال اردویی برگزار کند که شاید در این اردو یا یک کشور اروپایی دیگر با یک تیم ملی دیداری دوستانه برگزار کند.

مسئولان فدراسیون فوتبال در حال رایزنی و تلاش برای پیدا کردن یک حریف تدارکاتی مناسب برای تیم ملی ایران هستند.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها