امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3251
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 196
غلامرضا بستان منش در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصای باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به بحث سهام عدالت کارگران اظهار داشت: برنامه داریم که برای سهام ...

غلامرضا بستان منش در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصای باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به بحث سهام عدالت کارگران اظهار داشت: برنامه داریم که برای سهام ترجیحی و نیز سهام عدالت بیشتری به کارگران واگذار شود.

وی ادامه داد: چگونگی واگذاری سهام عدالت برای کارگران فصلی و ساختمانی از سوی سازمان خصوصی سازی مشخص شده است.

مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه مسئولان به دنبال توزیع سهام عدالت میان تمامی قشر کارگر هستند، گفت: طرح و برنامه‌های این موضوع به مسئولان ارائه شده و مسائل مربوطه آن را پیگیری می شود.

بستان منش بیان داشت: وزارت تعاون کار و رفاه در بحث سهام عدالت به عنوان معرفی کننده قشر کارگر محسوب می‌شود و مسئول واگذاری سازمان خصوصی سازی است.

به گفته وی، در صورتی که دو دهک به جامعه آماری اضافه شود تمامی کارگران می توانند از این سهام برخوردار شوند.

مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با اعلام این خبر که ثبت نام باقی مانده کارگران فصلی و ساختمانی برای دریافت سهام عدالت تمدید شده است، بیان داشت: تا اواسط اردیبهشت افرادی که ثبت نام اولیه را انجام داده اما مدارک لازم را نیاورده‌اند، می‌توانند در این مدت مدارک خود را تکمیل کنند.

این مقام مسئول، عنوان کرد: برخی کارگران فصلی و ساختمانی مدارک خود را تکمیل نکرده و باید در این راستا اقدام کنند.

بستان منش با بیان اینکه درخواست واگذاری سهام عدالت برای همه کارگران از سوی وزارت تعاون،‌کار و رفاه به وزارت اقتصاد و دارایی ارائه شده است،‌ تصریح کرد: امکان واگذاری از سوی سازمان خصوصی سازی باید اعلام شود و وزارتخانه این آمادگی را دارد که از کارگران ثبت نام کنند.

وی افزود: 2.3 میلیون کارگر فصلی و ساختمانی باید مشخص شود که چه میزان از سهام عدالت را به خود اختصاص می دهند تا در صورت مازاد بودن سهام به کارگران باقی مانده پرداخت شود.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار