امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32527
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل ار پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار عطایی معاون هماهنگ کننده فرماندهی مرزبانی ناجا با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل ار پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار عطایی معاون هماهنگ کننده فرماندهی مرزبانی ناجا با اعلام عملکرد ماه گذشته مأموران مرزبانی و دریابانی کشور با اشاره به افزایش 46 درصدی کشفیات فرآورده‌های نفتی نسبت به مدت مشابه در سال قبل عنوان داشت: حافظان سرحدات کشور طی این مدت با توقیف و بازرسی از صدها فروند شناور و خودروی قاچاقچیان از خروج بیش از 3 میلیون و 398 هزار لیتر انواع فراورده های سوختی جلوگیری کرده و این مقدار سوخت را به چرخه اقتصاد ملی بازگرداندند.
وی از انهدام چند باند بزرگ مواد مخدر طی این مدت و افزایش 198 درصدی کشفیات مواد افیونی در مرزهای کشور خبر داد و افزود: مرزداران شرق کشور در ماه گذشته طی چندین درگیری مسلحانه در حریم امنیتی مرز کشورمان، موفق به کشف 8 هزار و 922 کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل تریاک، حشیش، هروئین و مرفین شدند.
سردار عطایی جلوگیری از ورود بیش از 75 هزار عدد انواع کالاهای ممنوعه و بیش از 3 هزار و 121 عدد انواع کالاهای ضد فرهنگی را از دیگر دستاوردهای مرزداران کشور طی این مدت عنوان داشت.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی مرزبانی ناجا در پایان گفت: همچنین مرزداران کشور طی این مدت با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی از ورود تعدادی از اتباع کشورهای بیگانه به حریم امنیتی مرز کشورمان مطلع شده و در عملیات های منسجم و غافلگیرانه بیش از چهار هزار نفر از این افراد را دستگیر و بیش از 36 هزار نفر دیگر را از نقطه صفر مرزی طرد کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار