امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32529
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 63
عبدالرضا بزرگی‌نژاد، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص برنامه‌های این کمیسیون اظهار ...

عبدالرضا بزرگی‌نژاد، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص برنامه‌های این کمیسیون اظهار داشت: امروز کمیسیون جلسه فوق‌العاده‌ای در خصوص شاخص‌ها و عملکرد وزرای پیشنهادی وزارتخانه علوم و تحقیقات و وزارتخانه آموزش و پرورش در کابینه دولت یازدهم برگزار کرد.

وی افزود: در این جلسه که تمام اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حضور داشتند، شاخص‌ها و انتظارات از وزرای پیشنهادی مطرح و بررسی شد.

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان داشت: مقرر شد کمیسیون روز سه‌شنبه میزبان وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و وزارت بهداشت و درمان باشد تا برنامه‌های خود را به این کمیسیون ارائه دهند و اعضای کمیسیون نیز نقطه نظرات خود را با وزرای پیشنهادی در میان بگذارند.

وی ادامه داد: روز چهارشنبه نیز از وزرای پیشنهادی علوم و تحقیقات، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت ارشاد دعوت شده است تا با حضور در کمیسیون آموزش مجلس برنامه‌های خود را اعلام کنند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار