امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32554
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۰
تعداد بازدید: 39
محمود حجتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به اینکه آیا برنامه کشاورزی خود را به مجلس ارائه کرده ...

محمود حجتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به اینکه آیا برنامه کشاورزی خود را به مجلس ارائه کرده است؟ گفت: دیروز برنامه کشاورزی نیز جزو برنامه‌های تحویلی از سوی آقای روحانی به مجلس بود.

وزیر جهاد کشاورزی در پاسخ به اینکه اولویت‌ برنامه‌های شما چه خواهد بود؟ گفت: اگر خدا بخواهد که رای اعتماد کسب کنم به مردم عزیز توسط رسانه‌ها اعلام خواهم کرد.

حجتی در پاسخ به اینکه آیا فکر می‌کنید که از مجلس رای اعتماد بگیرید، گفت: روحیه‌ای که در مجلس می‌بینم بسیار مناسب است.

وزیر پیشنهادی کشاورزی دولت روحانی فردا میهمان کمیسیون کشاورزی مجلس است تا با حضور وی برنامه‌هایش در کمیسیون بررسی شود.

محمود حجتی نجف آبادی به ‌عنوان وزیر پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی حسن روحانی رئیس جمهور جدید معرفی شده که وی پیش از این وزیر کشاورزی دولت هشتم و به نوعی نخستین وزیر وزارتخانه ادغامی وزارت جهاد سازندگی و کشاورزی بوده است.

همچنین وی در سال 1334 در نجف‌آباد اصفهان متولد شده و از دانشگاه صنعتی اصفهان مدرک مهندسی عمران خود را اخذ نموده است.

وزیر کشاورزی دولت اصلاحات سابقه فعالیت در سمت وزارت راه و ترابری را پیش از ادغام وزارتخانه‌های جهاد سازندگی و کشاورزی نیز در کارنامه کاری خود دارد و بعد از محمد سعیدی‌کیا ‬وزیر جهادسازندگی و کلانتری وزیر کشاورزی، مسئولیت وزارت‌خانه ادغامی را برعهده گرفت.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها