امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32570
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، شب گذشته و در شب 27 ماه مبارک رمضان دو مسابقه بین‌المللی قرآن کریم در اردن و الجزایر به کار خود پایان داد. بنابر ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، شب گذشته و در شب 27 ماه مبارک رمضان دو مسابقه بین‌المللی قرآن کریم در اردن و الجزایر به کار خود پایان داد.

بنابر این گزارش در اردن و در پایان یازدهمین دوره مسابقات حفظ، تلاوت و تفسیر قرآن کریم که با حضور مقامات اردنی از جمله نماینده پادشاه این کشور،‌وزیر اوقاف و مفتی اردن برگزار شد، در بخش حفظ کامل قرآن مجید «جمعه احمد السید صالح» از مصر مقام اول را کسب کرد و متسابقینی از عربستان سعودی، سوریه، مراکش و یمن مقام‌های بعدی را کسب کردند.

در بخش حفظ 20 جزء قرآن کریم، «عبدالعزیز شعبان عبدالعزیز محمد» از مصر مقام اول را کسب کرد و پس از او مقام‌های دوم و سوم به حافظانی از عربستان سعودی و بنگلادش رسید و «عباس خاکپور» از ایران مقام چهارم این بخش را دریافت کرد و مقام پنجم نیز به حافظی از مراکش رسید.

در بخش حفظ ده جزء نیز «محمد محسن محمد ابولبده» از اردن مقام اول را کسب کرد و پس از او حافظانی از امارات، برونئی، بحرین و قطر مقام‌های دوم تا پنجم این بخش را از آن خود کردند و علاوه بر این به «عبیده سعدات رستمی» از کوزوو به عنوان کوچکترین متسابق این مسابقات جایزه‌ای اهدا شد.

در همین حال روز گذشته در پایان دهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم الجزائر که با حضور نخست‌وزیر این کشور و رئیس مجلس الجزائر برگزار شد متسابقانی از قطر، الجزائر و یمن مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند و «پیمان ایازی» نتوانست به مقامی در این مسابقات دست یابد.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار