امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32574
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۰
تعداد بازدید: 102
مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص کابینه ...

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص کابینه معرفی شده از سوی رئیس جمهور اظهار داشت: به نظرم دولت جدید می‌توانست ازظرفیت‌های عظیم کارشناسی و مدیریتی موجود در دستگاه‌ها بهتر از این بهره ببرد که متاسفانه از آن محروم شد.

وی افزود: البته برخی افراد معرفی شده از سوی رئیس جمهور قابل دفاع هستند ولی تعداد قابل توجهی از این افراد می‌توانستند در کسوت مشاورت، دولت را یاری کنند.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه منتظر معرفی رویش‌های جدید در جبهه اعتدال بودیم، ادامه داد: رئیس جمهور می‌توانست عرصه را به مدیران با نشاط تر بسپارد، چرا که شرایط کشور انگیزه بالا، نشاط سرشار، تخصص مرتبط و توان اجرایی بالا را توامان می‌طلبد.

بذرپاش گفت: تا این لحظه برخی از شاخص‌های ذکر شده توسط رئیس جمهور مغفول واقع شده که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار داشت: به طور قطع با گذشت بیش از سی سال از عمر انقلاب عزیز اسلامی ایران، افراد فراوانی پا به عرصه گذاشتند که متاسفانه باید رویکردی متفاوت به آنها داشت و خدایی ناکرده نباید در مدیریت کشور بازگشت به عقب را شاهد نباشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها