امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32595
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۰
تعداد بازدید: 165
سید اسفندیار صلاحت‌پور لحظاتی پیش در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز با تشریح جزئیات کامل آتش‌سوزی در خط لوله انتقال گاز مورد نیاز پتروشیمی مارون ...

سید اسفندیار صلاحت‌پور لحظاتی پیش در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز با تشریح جزئیات کامل آتش‌سوزی در خط لوله انتقال گاز مورد نیاز پتروشیمی مارون اظهار کرد: خط لوله آتش گرفته یکی از سه خط لوله‌ تامین خوراک مورد نیاز این شرکت بوده است.

وی گفت: این شرکت علاوه بر این خط انتقال گاز پرفشار(اچ پی)، دو خط کم فشار (ال پی)، متوسط( ام پی) نیز دارا است که دو خط دیگر خوراک مورد نیاز این شرکت را بدون وقفه ادامه دادند.

مدیر روابط عمومی شرکت پتروشیمی مارون خاطرنشان کرد: خط آتش گرفته در منطقه ایستگاه هشید محمدی در مسیر جاده ماهشهر ـ اهواز واقع شده مدیریت آن بر عهده شرکت ملی مناطق نفت خیز بوده ولی خوراک مورد نیاز شرکت پتروشیمی را تامین می‌کرده است.

صلاحت‌پور تصریح کرد: خط مذکور یک خط قدیمی بوده که برای تامین خوراک واحد بازیابی اتان پتروشیمی مارون در منطقه کریت کمپ اهواز از آن استفاده می‌شده است.

وی با اعلام اینکه آتش سوزی در این خط هیچ تاثیری بر تولید شرکت پتروشیمی مارون نداشته گفت: خوشبختانه آتش سوزی جزئی بوده و بعد از چند ساعت تلاش ماموران اطفای حریق، آتش خنثی شده و در حال حاضر متخصصان شرکت در حال ترمیم و بازگرداندن این خط به مدار هستند.

صلاحت‌پور در ادامه گفت: شرکت پتروشیمی مارون برای جلوگیری از بروز اختلال در تولید شرکت، مخازن بزگ ذخیره خوراک را دارا است که حوادث اینچنینی هیچ تاثیر بر فعالیت شرکت نخواهد داشت.
انتهای پیام/2329/ت20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها