امروز : یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 22
۱۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32600
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 53
به گزاری خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این کنفرانس سینمایی با همیاری سازمان سینمایی کشور قصد دارد به تجزیه و تحلیل مسائل روز اجتماعی ...

به گزاری خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این کنفرانس سینمایی با همیاری سازمان سینمایی کشور قصد دارد به تجزیه و تحلیل مسائل روز اجتماعی و سیاسی و به خصوص مسائل حول تغییراتی در سال های اخیر در آمریکا و ارو‍پا و کشورهای اسلامی رخ داده است بپردازد. فراهم نمودن شرایطی برای گردهم آمدن فیلمسازان مستقل جهان، ارائه نقد و بررسی آثار برجسته سینمایی توسط فعالان این عرصه و سرعت بخشیدن به فعالیت های آکادمیک و حرفه ای در این زمینه از اهداف برگزاری جشنواره افق نو است. این جشنواره همچنین سعی دارد فاصله های بین ایده آل های مشترک بشری را از بین برده و وقایع موجود در عرصه های سیاسی و اجتماعی دنیا را در قالب های هنری مورد بررسی قرار دهد.

براساس این گزارش، دومین کنفرانس سینمایی افق نو با موضوعاتی چون: جنبش وال استریت، بیداری اسلامی، نقش لابی های صهیونیستی در بحران کنونی آمریکا و اروپا، قدرت و نفوذ لابی های صهیونیستی در غرب، بحران اقتصادی در اروپا و آمریکا، مقاومت علیه اشغال و مداخله غیرقانونی، جنبش های ضد جنگ، اسلام هراسی و ایران هراسی، جهان مدرن و عدالت پایدار، جهانی به دور از تروریسم و سلاح های هسته ای، جهانی بدون وهابیت، سوریه و فلسطین- مقاومت و ظلم ستیزی، هتک حرمت پیامبران، به تصویر کشاندن شیطان، خشونت و تروریسم در هالیوود، یازدهم سپتامبر و تضعیف ایمان و بنیاد خانواده طراحی و تعریف شده است.

این جشنواره از 12 تا 16 شهریور ماه سال جاری به دبیری نادر طالب زاده در تهران برگزار می شود.

دوره اول جشنواره بین المللی فیلمسازان مستقل"افق نو" به دبیری نادر طالب زاده از تاریخ 12 تا 17 شهریور سال 91 در مجموعه سینمایی فلسطین و تالار وحدت با حضور نمایندگانی از 72 کشور جهان برگزار شد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار