امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32605
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۱
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، جهانگیری در این دیدار با استقبال از پیام کتبی محمود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، جهانگیری در این دیدار با استقبال از پیام کتبی محمود عباس برای حسن روحانی گفت: بی تردید روحانی موضوعات این پیام را مورد توجه و بررسی قرار خواهد داد .

معاون اول رییس جمهور همچنین با بیان اینکه مسئله فلسطین همواره یکی از موضوعات مهم برای جمهوری اسلامی ایران طی 34 سال گذشته بوده، افزود :‌فلسطین برای دولت و ملت ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است و امیدواریم ملت فلسطین با مقاومت مدبرانه خود هرچه زودتر به حقوق از دست رفته خود دست یابند.

اسحاق جهانگیری ظهر امروز ( دوشنبه ) در دیدار وزیر خارجه فلسطین با تقدیر از حضور وی در مراسم تحلیف دکتر روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت : ایران از تفاهم میان گروه های فلسطینی حمایت کرده و علاقمند است این تفاهمات به حل مسائل مردم فلسطین منجر شود .

معاون اول رییس جمهور همچنین از حضور فلسطین به عنوان عضو ناظر در سازمان ملل متحد به عنوان گامی مثبت در جهت احقاق حقوق ملت فلسطین یاد و اظهار امیدواری کرد این عضویت در آینده به مرحله ای برسد که بتواند همه مشکلات ملت فلسطین را مرتفع کرده و منجر به احقاق حقوق آنها شود .

معاون اول رییس جمهور همچنین با اشاره به راهپیمایی ملت ایران در روز قدس گفت :‌میلیونها نفر از مردم ایران در این روز در خیابانها حضور یافته و با شعارها و حضور خود حمایتشان را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کردند .

ریاض المالکی وزیر خارجه فلسطین نیز در این ملاقات با تقدیر از استقبال گرم مسئولین جمهوری اسلامی ایران ، انتخاب دکتر روحانی را به عنوان رییس جمهور منتخب ملت ایران تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد در دوران مسئولیت دکتر روحانی همکاریهای ایران و فلسطین گسترش چشمگیری در راستای تامین منافع دو کشور و امت اسلامی داشته باشد .

وزیر خارجه فلسطین همچنین با اشاره به مناسبات میان جمهوری اسلامی ایران و فلسطین تصریح کرد: ملت فلسطین به دوره ریاست جمهوری دکتر روحانی خوش بین هستند و امیدواریم جهش بزرگی در توسعه روابط و گسترش مناسبات در همه زمینه ها ایجاد شود .
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها