امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32606
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۱
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،اسحاق جهانگیری عصر امروز(دوشنبه) در دیدار مشاور رییس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،اسحاق جهانگیری عصر امروز(دوشنبه) در دیدار مشاور رییس جمهوری مغولستان با اشاره به مشترکات فرهنگی و سابقه روابط دوکشور ایران و مغولستان تصریح کرد: می‌توان با استفاده از ظرفیت‌های فراوان همکاری بویژه در بخش معدن و امور بانکی برای دست‌یابی به اهداف مشترک و توسعه و تحکیم روابط دوجانبه گام‌های موثری برداشت.
معاون اول رییس جمهور همچنین همکاری دو کشور در زمینه‌های فرهنگی بویژه دانشگاهی و توسعه و فراگیری زبان فارسی را مورد تاکید قرارداد.
لخاگواجاو توردو مشاور رییس جمهوری مغولستان نیز در این دیدار پیام کتبی رییس جمهوری مغولستان به آقای دکتر روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران را تقدیم و گفت: دولت و ملت مغولستان علاقمند است با تکیه بر میراث مشترک دو کشور از جمله گفتگوی بین الملل و هم زیستی مسالمت آمیز در جهت تحکیم و توسعه روابط و همکاری های دو جانبه اقدام نماید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار