امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3261
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 183
محسن دارایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به میزان خرید تضمینی گندم طی چند روز گذشته گفت: ...

محسن دارایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به میزان خرید تضمینی گندم طی چند روز گذشته گفت: تاکنون 35 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده و پول آن‌ها به حسابشان واریز شده است.

سخنگوی خرید تضمینی گندم بانک سپه افزود: قیمت خرید گندم از کشاورزان فعلا کیلویی 550 تومان است و هنوز جایزه تشویقی 100 تومانی رئیس جمهور لحاظ نمی‌شود.

وی ادامه داد: البته جلساتی که برگزار شده قرار است نرخ خرید تضمینی گندم افزایش یابد و با نرخ جدید محاسبه شود که در این صورت مابه‌التفاوت خریدهای قبلی هم پرداخت می‌شود.

به گزارش فارس خرید تضمینی گندم از سه استان بوشهر، خوزستان و فارس حدود یک هفته است، آغاز شده است.

دارایی در خصوص نحوه پرداخت پول کشاورزان، گفت: بعد از اینکه گندم‌ها وارد سیلو شدند توسط نمایندگان بخش بازرگانی اطلاعات در فلاپی‌ها به نزدیکترین شعبه بانک سپه منتقل می‌شود و 45 دقیقه بعد از آن پول در حساب کشاورزان است.

سخنگوی خرید تضمینی گندم بانک سپه گفت: 800 هزار کشاورز در بانک سپه حساب باز کرده‌اند و پول خرید تضمینی گندم آن‌ها بلافاصله به حسابشان واریز می‌شود.

به گزارش فارس دو سال است بانک سپه عاملیت پرداخت خرید تضمینی گندم کشاورزان را به عهده دارد.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها