امروز : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 20
۰۵:۴۴
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32612
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۱
تعداد بازدید: 52
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری عصر امروز (دوشنبه) در ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری عصر امروز (دوشنبه) در دیدار مشاور رییس جمهوری مغولستان با اشاره به مشترکات فرهنگی و سابقه روابط درکشور ایران و مغولستان تصریح کرد: می‌توان با استفاده از ظرفیت‌های فراوان همکاری بویژه در بخش معدن و امور بانکی برای دست‌یابی به اهداف مشترک و توسعه و تحکیم روابط دوجانبه گام‌های موثری برداشت.

معاون اول رییس جمهور همچنین همکاری دو کشور در زمینه‌های فرهنگی بویژه دانشگاهی، توسعه و فراگیری زبان فارسی را مورد تاکید قرارداد.

آقای «لخاگواجاو توردو هشتاور» مشاور رییس جمهوری مغولستان نیز در این دیدار پیام کتبی رییس جمهوری مغولستان به آقای دکتر روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران را تقدیم و گفت: دولت و ملت مغولستان علاقمند است با تکیه بر میراث مشترک دو کشور از جمله گفتگوی بین الملل و هم زیستی مسالمت آمیز در جهت تحکیم و توسعه روابط و همکاری های دو جانبه اقدام نماید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار