امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32624
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۱
تعداد بازدید: 500
از اين به بعد شما با سايت "شارژ اول " ديگر نبايد نگران پرداخت قبوض خود باشيد چرا که در کمتر از چند ثانيه بدون نياز به بانک، تلفن همراه خود را شارژ ...

از اين به بعد شما با سايت "شارژ اول " ديگر نبايد نگران پرداخت قبوض خود باشيد چرا که در کمتر از چند ثانيه بدون نياز به بانک، تلفن همراه خود را شارژ کنيد.

 اين مشکل شما هم شايد باشد، از سيم کارتهاي اعتباري استفاده مي کنيد و تصميم به شارژ مجدد تلفن همراه خود گرفته ايد يانه مي خواهيد قبوض شهري خود را  پرداخت کنيد، قدم اولي که شما هم براي اين کار انجام مي دهيد يک جستجوي ساده در اينترنت است،‌ جستجويي که شايد تيتر آن "خريد شارژ اينترنتي" باشد.
نتيجه ي اين جستجوي چنديدن صفحه ي مختلف از سايت هايي است که ادعا مي کنند شارژ اينترنتي مي فروشند، ادعايي که بعضا دروغ است قصد فريب و سرقت اينترنتي از شما را دارند.


اما در اين ميان نمي توان منکر صداقت تمام پايگاه هاي فروش محصولات اينترنتي شد، پيشنهاد دريچه براي خريد شارژ اعتباري و پرداخت قبوض به شما سايت "شارژ اول"

دريچه در گفتگو با تهراني از مسئولين  "شارژ اول"، پايگاه اينترنتي خود را اينگونه معرفي کرد: "در اين سايت امکان شارژ سيم کارت هاي اعتباري اپراتور هاي مختلف از قبيل  ايرانسل ،همراه اول ،رايتل و تاليا و غير از آن پرداخت اينترنتي قبوض تلفن امکان پذير است به جز اين فرقي نمي کند که دارنده کدام کارت اعتباري هست.


برچسب ها:
آخرین اخبار