امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32638
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، سیدنظام‌الدین موسوی در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که هم اکنون در محل مجموعه فرهنگی 13 آبان در حال برگزاری است ضمن خیر ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، سیدنظام‌الدین موسوی در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که هم اکنون در محل مجموعه فرهنگی 13 آبان در حال برگزاری است ضمن خیر مقدم به مدعوین و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: این جلسه هم به منظور ضیافت افطار و هم بزرگداشت مقام شامخ خبرنگار برپا شده است.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه هم اکنون در آستانه روز خبرنگار قرار داریم افزود: این روز برای همه ما روزی به یاد ماندنی است از این جهت که پیوندی بین ما که به نوعی از جنس رسانه هستیم با شهدای رسانه برقرار می‌شود.

به گفته وی روز خبرنگار به یاد مجاهدت و تلاش تمامی شهدای رسانه و به منظور ادامه دادن مسیر آنان گرامی داشته می‌شود. به همین لحاظ جا دارد یاد همه شهدای رسانه را گرامی بداریم. بویژه شهدای عزیز خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس (شهیدان نیلی و برادران) که همیشه در چنین ایامی جای آنها را سبز می‌کنیم و یاد آنها را گرامی می‌داریم و به روح بزرگ آنها درود می‌فرستیم.

موسوی با بیان اینکه این جمع، جمعی صمیمانه است، ابراز داشت: به همین لحاظ از خانواده‌های خبرنگاران خواستیم تا در این محفل حضور داشته باشند چرا که شرکای زندگی خبرنگاران در تمامی رنج‌ها و سختی‌های خبرنگاران با آنها شریک هستند.

وی با اعلام اینکه من کار و شغل خود را با کار خبری آغاز کردم، ادامه داد: همه اذعان دارند کار خبر و رسانه در هر بخشی کار سختی است، شاید از جمله مشاغلی که بین پایین‌ترین و عالی‌ترین سطح به لحاظ کار و صرف انرژی تفاوتی نیست، کار خبر و رسانه است.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس یادآور شد: بخش عمده‌ای از فشار کاری و استرس کاری در این حوزه به خانواده‌ها و شرکای زندگی خبرنگاران منتقل می‌شود لذا خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس همراه با دعوت و تقدیر و تشکری که از همکاران خود دارد در عین حال از خانواده‌های این عزیزان نیز تشکر می‌کند.

موسوی اضافه کرد: خاضعانه درخواست دارم که اگر ما زحمتی ایجاد می‌کنیم و گاه و بیگاه کارمند خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مجبور است بدون محاسبه روز و شب ورود پیدا کند که البته این طبیعت این شغل است، خانواده‌های گرانقدر خبرنگاران ما را ببخشند.

وی با اشاره به حضور وزیر ارشاد در جمع خانواده فارس ابراز داشت: خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را با افتخار عضوی از خانواده فارس می‌داند.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس متذکر شد: بیان این مسئله بدون هیچ چشمداشتی است چرا که هم اکنون نیز شاهد هستیم مسئولیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم به پایان رسیده است.

موسوی ضمن قدردانی از زحمات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوران مسئولیتش اضافه کرد: وزیر ارشاد در دوران مسئولیتش همیشه به حوزه رسانه احترام قائل می‌شد به طوری که هر وقت از ایشان درخواست شد این درخواست را صادقانه و بی‌ریا پذیرفتند و همین برای خانواده خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس کافی است.

به گفته وی این یک دلگرمی بود که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کار خبر را می‌فهمید و درک می‌کرد.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ادامه ابراز داشت: با همه احترام به سایر رسانه‌ها باید بگویم که به فضل الهی امروز خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ردیف اول رسانه‌های کشور می‌درخشد به طوری که عمومی‌ترین رسانه بعد از صدا و سیما این خبرگزاری شده است.

وی خاطرنشان کرد: پرتولیدترین و پرمخاطب‌ترین خبرگزاری، خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بین سایر خبرگزاری‌های کشور شده است.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس یادآور شد: رتبه جهانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در زمره حدود 500 سایت برتر دنیا است ضمن آنکه این خبرگزاری جزء 80 سایت خبری برتر دنیا قرار گرفته است.

موسوی گفت: این افتخاری است که با زحمت و تلاش همکاران خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حاصل شده است. جا دارد که از تلاش تمامی این عزیزان برای فارس که فرزند ایران اسلامی است تقدیر و تشکر به عمل آید.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر این خبرگزاری ابراز داشت: در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها شاهد تلاش گسترده و عظیم خبرنگاران بودیم به طوری که حجم سنگینی از کار و تلاش را بر عهده گرفتند چرا که می‌خواستند سهمی در حماسه باشکوهی که رقم خورد داشته باشند.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه تعداد خبرنگاران این خبرگزاری زیاد است و امکان ندارد اسامی آنها را برای تقدیر و تشکر تک تک عنوان کرد، ادامه داد: برای نمونه لازم است از عکاس این خبرگزاری (مهدی مریزاد) که از ابتدای ماه مبارک رمضان همراه مبلغین و روحانیونی که به روستاهای دوردست در استان‌های کردستان، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و لرستان سفر کرده است تا از تلاش و کار تبلیغی مبلغین دینی صحنه‌ای را به نمایش گذارد تقدیر و تشکر شود.

وی در پایان از خانواده خود نیز تشکر و خاطرنشان کرد: ضمن تشکر از تمامی عزیزان از خانواده خود تشکر می‌کنم چرا که اوقاتی که متعلق به آنها بوده است مجبور بودم در خبرگزاری باشم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها