امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32642
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در حاشیه مراسم روز خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس که با حضور محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در حاشیه مراسم روز خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس که با حضور محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و پدرام پاک‌آیین مدیرکل خبرگزاری‌ها و مطبوعات داخلی و همچنین جمعی از مسئولان و اصحاب رسانه که در محل مجموعه فرهنگی 13 آبان در حال برگزاری است از برگزیدگان نخستین جشنواره فصلی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تقدیر و قدرانی به عمل آمد.

براساس این گزارش برگزیدگان در رشته مصاحبه به ترتیب مصطفی وثوق‌کیا، زهره سعیدی و همچنین فاطمه بلوچی‌پور و محمد صادق‌پور به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در بخش گزارش نیز رتبه اول را علی فروزنده شهرکی و فاطمه بیات به خود اختصاص دادند ضمن آنکه رتبه‌های دوم و سوم به ترتیب به الهه رفیعی‌نژاد و مریم عرب‌انصاری رسید.

هیئت داوران جشنواره فصل بهار تولیدات خبری خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برگزیدگان رشته خبر را به ترتیب بهروز نوری، رضا کیمیایی و روح‌الله فرقانی اعلام کردند.

در پایان در بخش یادداشت رتبه‌های اول تا سوم به سمیه همایون‌روز، حمیدرضا کاظمی و افشین شاعری اختصاص داده شد.

خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس برای نخستین بار جشنواره فصلی را برای خبرنگاران خود در تهران ویژه فصل بهار برگزار کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها