امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۹:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32649
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 67
«سعد عماره» از رهبران اخوان المسلمین مصر و رئیس کمیته دفاع و امنیت ملی مجلس شوری که پیش از این منحل شده است، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان ...

«سعد عماره» از رهبران اخوان المسلمین مصر و رئیس کمیته دفاع و امنیت ملی مجلس شوری که پیش از این منحل شده است، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره افزود: تحولات پس از 30 ژوئیه از جمله موج بازداشت‌ها، اتهامات مطرح شده علیه رهبران اخوان المسلمین و رفتار غیر انسانی با شهروندان، به هیچ روی بیانگر روح انقلاب 25 ژانویه نیست و این تحولات نگرانی‌ اغلب ملت مصر را باعث شده است. مردم مصر نگران آن هستند که کشورشان به دوران رژیم مخلوع، دیکتاتوری و ظلم و ستم برگردد.

وی با بیان اینکه اخوان المسلمین و حامیان مشروعیت قانونی بر مسالمیت آمیز بودن فعالیت‌هایشان اصرار دارند، افزود: هیچ گاه از مسالمت آمیز بودن این فعالیت‌ها دست بر نمی‌داریم و هیچ گاه سلاح به دست نخواهیم گرفت.

عماره با بیان اینکه ما هیچ مشکلی با افراد ارتش نداریم،‌ افزود: به ارتش مصر احترام می‌گذاریم ولی باید نقش خود را در تامین امنیت مرزهای کشور ایفا کند و از سیاست دوری گزیند، بنده از اینکه در تحولات 30 ژوئیه نیروهای مسلح تنها در کنار یک گروه قرار گرفتند، تعجب کردم.
انتهای پیام 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها