امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32654
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۳۲
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در ضیافت افطاری که شب گذشته از سوی این خبرگزاری به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار برپا شد، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در ضیافت افطاری که شب گذشته از سوی این خبرگزاری به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار برپا شد، خبرنگاران خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اهدای لوح تقدیری به سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از زحمات وی در طول دوران وزارت قدردانی به عمل آوردند.

همچنین سید نظام الدین موسوی مدیر عامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نیز در این مراسم طی سخنانی با بیان اینکه این خبرگزاری ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را با افتخار عضوی از خانواده فارس می‌داند، از زحمات سید محمد حسینی در دوران مسئولیتش قدردانی کرد.

وی متذکر شد: بیان این مسئله بدون هیچ چشمداشتی است چرا که در حال حاضر مسئولیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم به پایان رسیده است.

مدیرعامل فارس اظهار داشت:این یک دلگرمی بود که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کار خبر را می‌فهمید و درک می‌کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این مراسم طی سخنانی با تبریک روز خبرنگار و عید سعید فطر گفت: خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس یک مجموعه انقلابی با نیروهای متعهد و روحیه جهادی است و در جذب نیروهای ارزشی و ولایت‌مدار موفق عمل کرده‌ است.

وی افزود:خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ارائه اخبار، گزارش‌ها، تحلیل و تصویر و با توجه به اینکه چند زبانه منتشر می‌شود باعث شده است پیام جمهوری اسلامی ایران به گوش جهانیان برسد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: خوشبختانه دفاتر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در لبنان، سوریه، افغانستان، پاکستان، عراق، غزه و حتی در کشور مصر فعال هستند که می‌توانند نقش بسزایی را در گسترش پیام جمهوری اسلامی ایران داشته باشند.

حسینی افزود: ما به اقتضای کارمان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان‌ها و شهرهای مختلف سفر کرده‌ایم و در این 4 سال 250 سفر انجام دادیم که در همه این سفرها و مراسم‌هایی که برگزار می‌شود یکی از خبرگزاری‌هایی که بلافاصله در این سفرها و صحنه‌ها حضور داشت دوستان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس بودند که حضور فعال و متعهدانه این خبرنگاران ناشی از عشق و انگیزه آنان است.

متن کامل سخنان وزیر محترم ارشاد را اینجا بخوانید.

در ادامه این مراسم همچنین تابلو فرشی از سوی خانواده خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به پاس قدردانی از زحمات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، به وی اهدا شد.

گفتنی است، مراسم گرامیداشت روز خبرنگار به میزبانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شب گذشته در مجموعه فرهنگی 13 آبان با برپایی ضیافت افطار،برگزار شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها