امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32691
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 79
سید حسین نقوی نماینده ورامین در مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تشکیل جلسه غیر علنی و غیر رسمی ...

سید حسین نقوی نماینده ورامین در مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تشکیل جلسه غیر علنی و غیر رسمی صبح امروز خبرداد و گفت: در این جلسه در خصوص نوبت دوم تعطیلات تابستانی و زمان آن و همچنین نحوه برگزاری جلسات علنی مجلس برای رای اعتماد به کابینه روحانی بحث و تبادل نظر شد.

وی افزود: مقرر شد تا مجلس دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته آینده در 2 نوبت صبح و عصر برای بررسی صلاحیت وزرا جلسه داشته باشد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: در این جلسه نمایندگان پیشنهاد دادند مجلس فردا چهارشنبه جلسه علنی نداشته باشد تا آنها فرصت بیشتری برای گفت‌وگو با وزرا جهت بررسی صلاحیت آنها داشته باشند. در همین راستا قرار شد تا هیئت رئیسه این پیشنهاد را بررسی و نتیجه آنرا به نمایندگان اعلام کند.

نقوی با اشاره به نوبت دوم تعطیلات تابستانی مجلس که قرار بود از 26 مرداد تا 15 شهریور ماه باشد، گفت: در جلسه صبح امروز مقرر شد که دور دوم تعطیلات تابستانی مجلس به جای سه هفته، 2 هفته باشد و  این تعطیلات هم به آخر شهریور ماه موکول شود.
انتهای پیام/
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها