امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۰۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32721
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 54
محمدرضا پور ابراهیمی نایب رئیس کمسیون اقتصادی مجلس در خصوص علی طیب‌نیا وزیر پیشنهاد اقتصادی روحانی گفت: طیب‌نیا از نیروهای علمی و دانشگاهی است که در ...

محمدرضا پور ابراهیمی نایب رئیس کمسیون اقتصادی مجلس در خصوص علی طیب‌نیا وزیر پیشنهاد اقتصادی روحانی گفت: طیب‌نیا از نیروهای علمی و دانشگاهی است که در حوزه اقتصاد کشور بویژه مسائل مربوط به تورم و نقدینگی کارهای جدی انجام داده‌ است.

وی در ادامه افزود: وزیر پیشنهادی اقتصاد روحانی از اعضای  هیئت علمی دانشگاه تهران است که خوشبختانه در مسائل علمی جایگاه خوبی در بین اعضای هیئت علمی دارد. 

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص سوابق اجرایی طیب‌نیا اظهار داشت: اگرچه طیب‌نیا سوابق علمی بسیار خوبی دارد اما سوابق اجرایی وی به اندازه سوابق علمی‌شان نیست.

پور ابراهیمی تصریح کرد: با وجود سوابق اجرایی کم اما می‌توان گفت در بین افرادی که روحانی با آنها در خصوص وزارت اقتصاد صحبت کرده‌ بود، طیب‌نیا جزو بهترین‌ها محسوب می‌شود و امیدواریم در صورت کسب رای اعتماد از مجلس فضای اقتصاد کشور متأثر از برنامه‌های وی شود.

وی افزود: از نظر جایگاه علمی، ویژگی‌های فردی و توانمندی‌ها نگاهمان نسبت به وزیر پیشنهادی اقتصاد مثبت است.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: سوابق اجرایی طیب نیا با وجود اینکه کم است ولی قابل قبول است و امیدواریم با تعامل با مجلس و فضای معرفی خوب بتواند رای اعتماد مجلس را کسب کند.   

پور ابراهیمی  در پاسخ به این سؤال که آیا طیب‌نیا رای اعتماد مجلس را هفته آینده کسب می‌کند یا خیر، گفت: باید منتظر ماند تا سوابق و همچنین برنامه‌های تک‌تک وزرا به دست نمایندگان برسد لذا روزهای آینده بهتر می‌توان در این خصوص اظهار نظر کرد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار