امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32722
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 96
«حسن قشقاوی» معاون کنسولی و مجلس وزارت امور خارجه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ...

«حسن قشقاوی» معاون کنسولی و مجلس وزارت امور خارجه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه رایزنی‌های مثبت و جدی محمد‌جواد ظریف وزیر پیشنهادی وزارت امور خارجه با نمایندگان مجلس شورای اسلامی از فراکسیون‌های مختلف آغاز شده گفت: بر همین اساس عصر امروز (سه‌شنبه) بر طبق دعوت فراکسیون رهروان ولایت، آقای ظریف مهمان این فراکسیون در مجلس شورای اسلامی است.

وی با اشاره به جلسه دیروز (دوشنبه) ظریف با کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: همانگونه که سخنگوی کمیسیون و برخی از نمایندگان عضو این کمیسیون به درستی بیان کرده‌اند جلسه در فضای کاملا شفاف و صادقانه برگزار شد و آقای ظریف به کلیه سوالات و ابهامات نمایندگان به صورت مستدل پاسخ گفت به نحوی که آثار رضایتمندی و اغناء در پایان جلسه واضح و مشهود بود.

به گفته معاون پارلمانی وزارت امور خارجه رأی اعتماد بالای نمایندگان مجلس به سکان‌دار آینده دستگاه دیپلماسی کشور باعث تقویت وزارت امور خارجه و به نفع منافع ملی و سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است.

قشقاوی در پایان عنوان کرد که فضای عمومی مجلس برای رأی اعتماد به ظریف کاملا مثبت و سازنده می‌باشد.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها