امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 16
۰۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32731
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس عطاءالله سلطانی نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس عطاءالله سلطانی نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری با استناد به ماده 24 آئین‌نامه داخلی گفت: حراست از شان و منزلت و همینطور نظم و انضباط جلسه علنی به عهده هیئت ‌رئیسه است.

وی با اشاره به بررسی طرح سنجش و پذیرش دانشجو گفت: متاسفانه هنگام بررسی ماده 10 طرح سنجش و پذیرش دانشجو، 92 نماینده در رای‌گیری شرکت نکردند و در ماده قبلی آن نیز 77 نماینده رای ندادند.

نماینده مردم رزن خطاب به ابوترابی که ریاست جلسه علنی مجلس را به عهده داشت گفت: متاسفانه با رای ندادن نمایندگان و اخلاق لین شما که مایه افتخار ماست دو ماده این طرح رای نیاورد.

حجت‌الاسلام ابوترابی در پاسخ به تذکر نماینده رزن از نمایندگان خواست در رای‌گیری‌ها شرکت کرده و حتی در صورتی که نظر ممتنع دارند رای ممتنع بدهند تا به گفته وی آنطور برداشت نشود که نمایندگان در رای‌گیری‌ها مشارکت نمی‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها