امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32734
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور صبح ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور صبح امروز (سه‌شنبه) در صحن علنی مجلس اظهار داشت: مجلس آزاداندیش و تحصیل‌کرده معتقد به ارتباط با دولت است و این مجلس با دولتی مجرب تعالی ایران را رقم خواهند زد.

قاضی پور با اشاره به حضور پرشکوه ملت ایران در انتخابات آن را ناشی از کیاست رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و بیان داشت انتخابات 24 خرداد تحکیم پایه‌های اعتدال و عقلانیت در امور کشور در چارچوب قانون اساسی بود.

نماینده مردم ارومیه با اشاره به در پیش بودن رای اعتماد نمایندگان به وزاری پیشنهادی روحانی خاطرنشان کرد: این بار نوبت نمایندگان ملت است که باید با پرهیز از گرایش حزبی و سیاسی رای اعتماد دهند.

وی با بیان اینکه این وزرای پیشنهادی با خلوص و حسن نیت و درک عمیق مسئولیتی همکاری با رئیس‌جمهور را پذیرفته‌اند و از شایستگان انقلاب محسوب می‌شوند ادامه داد: در رای اعتماد به وزرا باید به سابقه موفق اجرایی، خرد جمعی، عملکرد قوی آنها طوری که در حد مطالبات مردم باشد توجه داشت.

قاضی‌پور تاکید کرد: کابینه هماهنگ با جریان اعتدال با تعامل و همکاری با مجلس آمادگی خلق حماسه اقتصادی را در کشور ایجاد می‌کند و از این رو نباید طوری عمل کرد که به این شخصیت‌ها لطمه وارد شود و امیدواریم که اعتماد مردم به نظام روزافزون باشد.

نماینده مردم ارومیه با اشاره به خشکسالی دریاچه ارومیه تصریح کرد: دریاچه ارومیه را دریابید.

وی در پایان از رئیس مجلس به خاطر آنچه «اجرای جهانی بی‌نظیر مراسم تحلیف» خواند، تشکر کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار